Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saac

    csendes tag

    Szerbusztok! Segítségeteket kérném... történt ugyanis hogy letöltés közben sikerült véletlen kihuzni a wd 2tb-s külső vinyómat.. windows irta is a hibát " késleltetett írási hiba" nah már most dugom vissza érzékeli a hardvert viszont nem hozza fel meghajtoként és bármit porbálok megnyitni ami a vinyohoz hozzá fér spontán lefagy, ha kihuzom a vinyot hirtelen minden betolt...! egyszoval a windowsban semmi nincs a vinyorol az érzékelést jelző pitty-pittyen kívül! viszont ami számomra érdekes a bios felismeri... egyik ismerősöm ma ajánlotta probáljam meg live linuxxal, csodák csodája linux beolvassa minden adat rajta egyedül talán az hogy nem volt irható! mindent megnéztem amit lehetett hogy az adatveszteséget elkerüljem de végül belenyugodtan és elkezdtem formázni.. de miután több mint 24 órát irt ki rá inkább hagytam... viszont volt a "disk" formaton kivul egy olyan lehetőség hogy "mdr vagy vmi hasonlo" igy eltuntettem a fájlrendszert rola majd partition magiccel kapott egy uj ntfs fájlrendszert! nagy boldogan ujra iditom a gépet betolt a windows.. nagyon izgatott vagyok hogy végre megjavul.... bedugom a kulso vinyót és ugyan ott vagyok mint a legelején........!
    Igyekeztem nagyon részletesen leirni a dolgokat,remélem lesz aki fogja tudni a megoldást..... Köszönöm előre is!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák