Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz dragonfx #19358 üzenetére

    Ha a szabványtól többet vesz fel, akkor az már eleve hibás, talán egy ampermérővel meg lehetne állapítani,ha extrem sokat vesz fel.

    (#19371) gameresboy
    Ha a hard disk nem hibás, akkor jó megoldást választottál, így kell a win el particiókat létrehozni, törölni stb...

    (#19376) Zenador
    Én is jártam már, így pont ahogy mondod.
    Az ok ra azóta sem sikerült rájönnöm, több gép esetében és több hdd vel is előfordult.
    Annyit tudtam csinálni, hogy egy progival, írástesztet csináltam rajta, vagyis minden bitjén pl 0 ra tette, és mehetett az install.
    Erre lehet több progit is használni, de akár a gyári tesztprogi is megteszi.

    Én nem hinném, hogy az említett progik kavartak be, mert én nem használtam ezeket és mégis megjártam.

    A megoldás, lemented róla a cuccokat.
    Majd ha akarsz közben gépezni, akkor egy usb rack segítségével win alól, vagy cd ről bootolva, csinálsz egy írás tesztet, olyat ami minden bitjét 0 ra, vagy 1 re teszi.

    Én így tettem, és a hdd ék azóta is müködnek ahci módban.
    De hogy mi miatt volt ez, azt azóta sem tudom.
    Az acronis partition director képes erre asszem, de más progi is, de nekem ez volt kéznél, sőt ha Pro változat van, akkor a hdd sentinelell is lehet ilyet csinálni, asszem.

    (#19377) Creep
    Az egy elég régi lap, biztosan korrekten kezeli a 320as hdd ét ?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák