Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi19

    őstag

    Sziasztok!

    Adott egy ház, ami átesett egy teljes elektromos hálózat felújításon.
    A villanybojler számára külön fi-relé van. Konnektoros villanybojlert vettem, egy Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC-t.

    Olyan gondom van vele, hogy kb. heti 1 alkalommal lekapcsol a fi-relé. Nem tudom eddig semmihez kötni, random jelentkezett eddig a probléma. Ilyenkor azonnal vissza tudom kapcsolni és újra megy napokig. Kipróbáltam a másik áramkörön, azon is jelentkezett a hiba, pár nap után az a fi-relé is lekapcsolt. Most visszadugtam az eredetibe. Szerintetek garanciáztatni kell vagy mi okozhatja?

    Egy helyi víz-gáz berendezés boltban (nem innen vásároltam) azt az információt kaptam, hogy fordítsam meg a konnektorban a tápkábelt, mert lehet, hogy fázis érzékeny? Ha ez lehetséges, akkor nem jelölni kellene a használati utasításban, hogy hogyan kell csatlakoztatni?

    A másik kérdésem, hogy gázkonvektor csere előtt állok, egy parapetes FÉG van most, (ami vagy 40 éves, hangosan kattog, kinlódás begyújtani.) 5Kw-os Hunort néztem ki. Két modell van belőle, hdu-5 és sdu-5. Ezek között mi a különbség? Erről mi a véleményetek?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    “Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

  • Sanyi19

    őstag

    válasz Aguinaga #79569 üzenetére

    Aguinaga, pjen #79570

    Köszi, igen én is így gondoltam. Azóta úgy van bedugva, még nem verte le, tesztelem.

    Sinkapeter , #79571

    Köszönöm! :R

    “Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

Új hozzászólás Aktív témák