Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    Sziasztok!

    Jelenleg vizes porszívóm van, de nem nagyon örülök neki. Rohadtul hangos, továbbá a trutyi amit kiöntök belőle, előszeretettel lerakódik a lefolyóban, tehát eléggé dugulásveszélyes. Olyan lakásban lakom, ahol nincs erkély, kintre nem tenném, mert elviszik, a lakásban meg nem nagyon tudom úgy kiszárítani, hogy az utolsó csepp víz is kifolyjon belőle, így könnyen bedohosodik, bepenészedik. Nehéz belőle kitakarítani a dzsuvát, mert soha nem jön ki 100%-osan.

    Így arra gondoltam, hogy veszek egy porzsákos porszívót, a porzsák nélküliekről nem olvastam túl jókat. Nincs szőnyeg a lakásban, csak parketta meg padló, viszont 3-4 nap után úgy beporosodik, mintha nem csináltam volna semmit. Szóval gyakori porszívózásra kellene valami könnyed kis porszívó (sepregetni szoktam, de az se 100%-os).

    Álló porszívók teljesítménye ahogy olvastam elég gyatra, kb csak morzsa szívásra alkalmas, elektromos seprű detto.

    Tudtok valami jófélét ajánlani? Nem vagyok allergiás, nem nagyon tüsszögök itthon, de ha felveri a port valami, akkor azért folyik taknyom, nyálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák