Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Konkrétan én is keresek akkus, porzsák nélküli porszívót.
    Utálom húzni - vonni még a kicsi Samsung porszívónkat is, nem hogy a zelnert...
    Főleg a lépcsőn, ahol a lakás egyéb helyeivel megegyezően vinyl padló van.
    Nem tudom hogy honnan, de szinte mindig vannak morzsák, szöszök, apró kis szemetek, szinte az egész lakásban, és így majdnem minden nap kell a porszívó.
    Ne mondja nekem senki, hogy egy könnyű, vezeték-nélküli eszközzel nem egyszerűbb ezt a munkát abszolválni.
    A hatékonyság az más kérdés, de inkább végigszalad valamelyik családtag 5 perc alatt gyorsan minden nap egy akkumulátorok kis méretű géppel, mint hogy az erősebb szerkezetet vegye elő akár 2-3 naponta is, mert már szó szerint rühelli a porszívózást még ha csak rágondol is.
    Robotporszívókon is elgondolkodtam már, de sok olyan akadály van, ami alá, mellé nem tud egyszerűen bemenni, és akkor még nem is beszéltem a lépcsőről.

    A másik vásárlási projektünk a már a napokban kérdezett mosó-szaritó gép.
    Nézegettem pl. a nevesebb gyártók gépeit közel 1.000.000 forintért, de nyilván ennyit nem akarunk és nem is bírunk erre költeni.
    Ámde 350-400.000 körül igenis vennénk egyet, csak a szárító hatása lenne jó.
    Most egy AEG hőszivattyús gépünk van, ami szó szerint szekrény szárazra szárít.
    A kivont vizet egy tartályba gyűjti, ami igen meglepően tele tud lenni, pedig 1400- as a Bosch mosógépünk.
    Kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne hogy a “kombi” gép az hogyan oldja meg a viz eltárolását, (vagy kiengedi a mosáskor használatos leeresztő csövön?) illetve milyen technológiával, milyen hatékonysággal történik a szárítás, és milyen a végeredmény?
    El lehet vele érni azt, hogy ahogy kész a szárítás, pl egy farmert azonnal fel tudok venni és ki tudok vele menni a -10 fokba?

    :R

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák