Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Na, sokan dícséritek az Electroluxot, hát most nálam húzott egy nagy minusz pontot. :(((

    Régebb meséltem,hogy szerintem a 8 éves hűtőn kéne ajtógumit cserélnem. 15k a gumi, ami még nem jelentene gondot, de ragasztva van és az már eléggé sz.pás érzést ad. Így gondoltam, hogy átforgatom az ajtó nyitásirányát, hogy hátha egy kis időre megoldja a problémát és akkor majd inkább egy új hűtőt veszünk.

    Megvolt a balos zsanér hozzá, minden alkatrész, lekapom, alsó ajtót is átforgat, az patent, de a felső nem akar rendesen csukódni. Állítási lehetőség ugye nincs, betekered a két csavart a zsanérnál és csókolom. Betekerem, a felső dísz műanyaghoz hozzáfeszül, plusz az alsó sarkát annyira eltartja,hogy a gumi vagy fél centit eláll. :W
    A megoldás az lett, hogy a felső zsanérhoz betettem 2+1 alátétet a két csavar alá, a műanyag díszlécet meg levettem, így úgy néz ki tökéletesen csukódik és fekszik rá a gumi. De basszus, ne már,hogy ennek így kéne működnie. :W

    Szóval a következő hűtő nem Electrolux lesz. Erősen megrendült a bizalmam, hogy most egyáltalán a Zanussi tűzhelyet merjem-e megvenni, ami már majdnem electrolux.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák