Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    ezek nagyon szuper dolgok, nekem is megfordult már ilyesmi a fejemben, és ami azt illeti egy kihasználatlna pince is lenne erre a célre két apró bibivel (külső, udvar felőli lejárat; illetve elég romos, szigeteletlen állapotban van, és föld az alja...)

    egyébként egy ilyen szoba ki*****tt sokba kerül ám...
    lássukcsak, pl az első hsz-ben találhatót:

    - a faanyag, a szigetelőanyagok, a festékek, szőnyegek stb simán vagy másfél-2 milla (és akkor még kell hozzá egy asztalos is)
    - kábelek, szerelvények, tartókonzolok megint többszázezer, akár milliós nagyságrendű forintot tesznek ki.
    - házimozi kellékek simán 3 milla körül vannak... minimum!
    - az a hét bőrfotel is van vagy egy milla...
    - és akkor még az egyéb limlomok...

    és ha mindezeket még nem is magadnak csináltatod, hanem egy szakemberekből álló brigáddal, akkor a munkadíj megint több millió lehet (ha azt vesszük, egy újépítésű házra a tetőnél az ácsnak csak a munkadíja 5-600Ezer Ft - és ehhez jön még az anyagköltség...)

    számoljunk csak... nos, nekem sajnos nincs ~10 millám egy ilyen építésére, ilyet pedig nem szabad elnagyolni, kell a szuper szigetelés, és a profi cuccok, amik aranyárban vannak... kicsiben meg hát jó nekem a thomson rendszerem, ez mindennel együtt kijött egy 130ból, és egyelőre meg vagyok elégedve vele. Egy ilyen szoba annak jó, aki nagyon ráér filmezni, én örülök ha egy héten 1-2 filmre jut időm, és így is van hogy elalszom rajta :(

    ennyi pénzből meg bőven el tud menni az ember moziba is, igaz, ott kicsit sokan vannak, de lényegesen olcsóbb :)

    amúgy hozzáteszem: nekem is nagyon tetszik a dolog, és ha lenne rá cash, énis belevágnék :P

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

  • Velocity

    aktív tag

    ez annyira nem drága (mármint a többihez képest, meg egy diy projektor is elég sokba jön ki ha azt vesszük) [link]

    ez is csak 145k és sony [link]

    nyílván nem a legprofibb cucc, de biztos többet tud mint a legtöbb házigyártmány...

    [Szerkesztve]

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák