Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09634560

    törölt tag

    válasz kecsetif #58325 üzenetére

    Szerintem a médiajátszó topikban tedd fel ezt a kérdést.. tény hogy jó és minőségi kép-hang de a legujabbak nem teljesen hibátlanok.. de ezt majd ott, regger vagy robi-k jobban kifejtik neked.

    SZunya1: az élmény mindent elmond, sejtheted hogy nem egy középkategóriás rendszerről beszélünk, de fogadd el hogy nem illik kiteregetni másét, beleegyezése nélkül.. (megpróbálok úgy fogalmazni hogy se te ne vedd bántásnak, se xt ne sértődjön meg) xt-nél én is jártam, alig várom hogy újból meghalgassam.. de azt megtudhatod te is hogy egy ténylegesen jól öszerakott-kalibrált minőségi rendszerről van szó és nem a pénz dominált a választásban hanem rendszerszinten és szinergiában is tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

  • #75912448

    törölt tag

    válasz kecsetif #58325 üzenetére

    Ha tudomásul veszd, hogy nem teljes értékű médialejátszó, hanem BD player médialejátszó funkciókkal, szvsz párját ritkítja. Figyelmet érdemel az OPPO BDP-103D (Darbee Edition) is, de számos jogi problémába ütköznek, napról napra változó firmware (többnyire előző verzióra vissza nem állítható), tipikusan kiadók nyomása miatt. Egyik nap még játszik BD ISO-t, másnap már nem, stb. Ki tudja a jövőben mit tiltanak le szoftveres szinten, amire esetleg most képes, szükséged van rá, de a jövőbe nem garantált. Vászon mellé képminősége miatt egyértelműen ajánlott, szvsz bizonyos kompromisszumok mellett zenére is rendben van, de akkor a nagyobbik. Nálam is pont a zenék miatt favorit, HTPC mellett tán így a legkönnyebb (olcsóbb) megoldani, és ha sok eredeti BD-d van, akkor ez is megoldva. Szóval ebben az árkategóriába nem tudok jobbat, akkor lenne érdekes, ha többet zenézel, mint filmezel. Ez esetben másfelé nézelődnék.

Új hozzászólás Aktív témák