Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz #09634560 #34583 üzenetére

    holnap lesz a "nagy nap" akkor kell döntenem.

    Ha ML mellett döntenék mégis, akkor elsőkörben csak a 2 front és egy centert tudnék venni. A subwooferről teljes mértékben le kell mondanom, mert jelenlegi nappalink nem elég nagy, hogy bármelyik sarokba el tudjam helyezni, volna egy hely, de nem praktikus, mert pont a szekrényajtaját blokkolná, ha ki akarnék venni egy könyvet, akkor mindig tologatni kellene és kösz de ez nekem sok. 46 cm széles egy ReQuest, ergo 92 cm széles lenne összesen és e mellé sem tudok lerakni subot. Mivel 80% mozi és 20% zene lenne ezért megfontolandó a következő, egy fél surround ML rendszer, melyhez később tudnék természetesen surroundokat venni, vagy pedig egy komplett 5.1-es rendszer a 3.0 helyett. És amit linkeltem is idézetet, hogy ezeket a fóliákat érdemes idővel cserélni, ami nem két fillér, így ez is ez ellen szól, bár tudom, hogy ilyen hangképet egy elektromágnesestől soha nem fogok kapni... Holnap viszem ugyanazokat a zenéket, azt majd eldől. Én is kevésnek éreztem a Dynavoicokat a 4310-hez, de attól még szólhatnak úgy mint egy felsőkategóriás hangfalak. Az ára a terméknek nagyban függ attól is, hogy mennyi marrketing és márkanév lufifújás van benne. Prosonról se hallottam az életemben addig, de nagyon meggyőző volt akkor és lehet most is olyat veszek újra! :D

    [ Szerkesztve ]

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák