Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nonner

    tag

    válasz BBéci #30103 üzenetére

    Igen, erről olvastam már külföldi oldalakon. Sajnálatos, hogy a Cinavia miatt erre kényszerülnek a gyártók, ez nem az OPPO hibája, sok cégnek és felhasználónak keresztbetesznek ezzel.
    BD ISO-t nem nézek, ha nem lemezről megy a film, akkor pendriveon vagy majd külső vinyón viszem a lejátszóra.
    Amikor az OPPO-mat vettem, abban már a 65-ös, Cinaviás firmware volt, ebből a szempontból már mindegy volt a frissítés, viszont kaptam DVD 24P lejátszást, még jobb kombatilibilátst, stb.

    Megnézném, hogy egy ilyen komoly rendszeren mit tud a 93-as! :)
    Én egy Pana 42G30-as plazmával használom és itt is döbbenetes minőséget produkál.

    Úgy voltam vele, hogy ha ez a player kb egy árban is volt a Denon 2012-vel és többet is tud, jobb is, akkor miért ne ezt vegyem meg? Sok évig nem szeretnék cserélni, akkor legalább egy biztos pont megvan már a rendszerben (egy kis foQ rezgéscsillapításos tuninggal), amihez lehet fejleszteni a későbbiekben (Isotek Solus3 Evo táptuning is tervben van, ha lesz rá keret, szerinted ez mennyit dob a képen, hangon ebben a rendszerben?).

    A Denon 3312 hangját milyennek találod, BBéci? Ebben az árkategóriában mi lenne jobb nála?
    Sok hangszeres zenét hallgatok, filmzene, kevés rock, pop.

    Ehhez a rendszerhez milyen hangfalakat ajánlanál? Még a régi rendszerből megmaradt Wharfedale Diamond 8-asok vannak jelenleg, az anyagiaktól függ a cseréjük, de az foQ tuning rengeteget javított az amúgy is tetszetős hangjukon, sokkal tisztábbak, részletesebbek, zeneibbek, érzelmesebbek lettek tőle, rendesen megnőtt a színpad és a tér,elkülönültek a frekvenciatartományok, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák