Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz BBéci #149163 üzenetére

    hallottad is ezt pl eloben vagy csak review alapjan? amugy annyira nem irnak rosszakat rola.
    gondoltam, hogy bejovok egy ilyen szaktopicba es ez lesz a vege :DDD
    az a baj, hogy veges a keret. kb 200-ban vannak a hangfalaim erolkodovel most. egyszeruen nem vagyok hajlando majd ugyanennyi rakolteni a subra. sok.
    kicsit olyan mintha bemennek 10 eve egy mx5 forumra, es elmondanam mindenkinek hogy nem hallottatok az s2000 nevu autorol? igaz 1.5-2x annyiba kerul de annyival siman jobb is poundforpound. meg is van piaca az mx5nek is, masok az igenyek, prioritasok, penztarcak.

    de most oszinten kivancsi lettem, hogy tenyleg ennyire hasznalhatatlanok ezek ebben az arkategoriaban?
    filmre, jatekra legalabb hasznalhato lesz? mert zenet elhallgattam idaig is anelkul. gondolom jobb lesz filmek alatt mintha nem lenne :DD
    80ezerert gondolom el tudom adni a jamot majd 1 ev mulva is :F

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • #98221312

    törölt tag

    válasz BBéci #149163 üzenetére

    A közelmúltban járt nálam egy régi kollégám, aki szeretett volna összehozni a szomszédjával, aki nemrégiben vásárolt egy felső középkategóriás sztereo rendszert.

    A találkozást követően, megkért, hogy valamilyen formában lehetséges lenne-e, hogy meghallgassa a lejátszóm zenei képességeit XLR kábelezéssel.
    Mondtam neki, hogy vigye csak el bátran, és majd mesélje el a tapasztalatait. Két nap múlva 150k-val a zsebében kopogtatott, hogy nem akarja visszahozni... :DD Szó szerint letette a kávégépem mellé a pénzt..
    Mondtam neki, hogy felejtős a dolog kérem vissza... :DD
    Többször érvelt, hogy az én rendszeremmel nem tudom kihasználni ezt a lejátszót, és csupán filmekre kár megtartanom. Szó se róla valóban motoszkált a fejemben a dolog, mivel 150k, az csak 150k.. :D

    Másnap munka után önkéntelenül is betettem a PS-be a Blade Runner nyitójelenetét, de 5 perc után tudtam, hogy bizony nem fogok visszatérni a régi forráskészülékemhez.. :K

Új hozzászólás Aktív témák