Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz WP14 #138530 üzenetére

    lehet, ebben is van ráció :DDD
    vagy csak mindenki belefáradt az itteni szélmalom harcba és úgy vannak vele hogy a csendet nem kell feltétlen kitölteni ;]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • Pazolini

    senior tag

    válasz WP14 #138530 üzenetére

    Ha ez nem is igaz az én rendszeremre, mindenesetre megálljt parancsoltam magamnak. :DDD

    - egy 160-as Samu plazma néz velem szembe - minden igényemet kielégíti (amíg nem látok jobbat... :o )
    - streamer/playernek ott egy Oppo 103-as CFW-s - csak jobbra cserélném, arra meg nincs pénzem
    - proci/13 csat-os előfoknak ott a Marantz korábbi zászlóshajója - egyelőre nem gondolkodom a leváltásán
    - az 5.0-át mind kiváltottam alóla egy sztereó és egy 3 csatis végfokkal, mindkettő A osztályos, bivaly erős jószág, mindkettő remek használt vétel volt - ezek hozták meg az igazi zenei hangot...
    - Cantonék Referencia szériájából áll össze az 5.0 (elöl a 3-asok, oldalt a 7-es tornyok, középen egy szintén erős és testes Vento centerrel: 858.2) - hatalmas fogások voltak harmad áron (!)
    - a többi 6 csatorna gagyi dobozokkal üzemel, back SR, Atmos (aktív) és az X - egyszerűen teszik a dolgukat.

    A pénzem elapadt, tartozásaimat még fél évig egyenlítgetem családon belül. Ideje megpihenni, hátradőlni kicsit... Úgyhogy +1 neked, kedves WP14

    Saját házban, könyvtárszobában, 18,5 m2-en, jó akusztikus körülmények, és jó szomszédi viszonyok közepette zenélek/mozizok. Gyakorlatilag este 10-ig olyan decibelen, amit még elbírok... :DD

Új hozzászólás Aktív témák