Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Nemir Ombe #131431 üzenetére

    Lattam, tisztaban vagyok vele, hogy milyen tud lenni... Van sajat fejlesztesu gyartasu hardware-unk amik radio frekin kommunikalnak egymassal, igaz nem kep megy rajta, de a mukodesi elv tekinteteben majdnem mind1. En is a normalis kabel hive vagyok, de esszeru keretek kozott. A rontja/feljavitja tokmind1 "modosit rajta", akkor miert csak a csomag belet modositja a kabel, a csomag tobbi reszet pedig nem?

    (#131430) Hohocali: A fogadonak ettol fuggetlenul le kell ellenoriznie a beerkezett adatcsomagot, nem a belso tartalmat hanem magat az egesz csomag felepiteset, hogy az megfelel-e annak ami elore lett definialva, mielott tovabb kuldene feldolgozasra. Gondolj bele, ha mindent bejovo adatot, esz nelkul tolna tovabb a magasabb retegeknek, abba siman bele tudna dogleni az adott software, ezaltal teljesen szet is esne a szinkron a 2 fel kozott. Ujrakuldesrol itt nem is volt szo, ha hibas mar maga a csomag felepites akkor megy a szemetbe es leptet egyet, es ezt latjuk mi pl villogo pixelnek, ez a kvazi a vesz forgatokonyv a szinkron megtartasanak erdekeben.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák