Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz whatnot #101230 üzenetére

    Én már ezt régebben leírtam többször is, aki nem szán rá több százezret megfigyelhető teljesen máshogy viselkednek vele...Ami valamilyen szinten megérthető mert sokan a jóhoz vannak szokva, és másnak se akarnak sz@rt ajánlani, de sok esetben az igényeket kellene szem ellőtt tartani... Azaz aki 100 ezerért keres szettet egyértelmű nem szuper minőségre számít, sokan meg ezt nem tudják felfogni...Én is ha megveszem majd ezt biztos leesik az állam, és nekem jó lesz mivel nincs benne semmi tapasztalatom, és a hangprojektor után persze hogy jó lesz. De elvárná az ember ha csak 150 ezret akar rászánni akkor próbáljuk a legjobbat találni, de ehelyett inkább XY ember azt kapja hogy vegyen 300 ezerért mert csak az lesz jó...

    mivamma: Nálam is akkor kellett volna, viszont hülye voltam mert nem gondoltam rá, akkor még TV se volt meg...

    MasterMark: Ablaknál van ~40 centi hely oda menni az egyik front, másik oldalt ~90 (ez nem látszik), oda menne a szub, meg a másik front. TV menne fel a falra, alá a center. Hátra meg állványon lenne a kanapé két szélén a háttérsugárzók. Így rossz lenne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák