Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManUnited

    aktív tag

    Sziasztok!

    Januárban szeretném megvenni életem első erősítőjét, kinéztem jónéhány darabot. Felsorolom őket, illetve hogy számomra melyiknél mik a pro/contrák. Amiket jó lenne ha tudnának, az az időtállóság miatt a 2.0-ás HDMI csatlakozó a 4K miatt, és ha tudna wifi-n keresztül egy Sony tabletről zenét lejátszani. Ehhez gondolom Ethernet csatlakozó kell meg DLNA képes kell hogy legyen. A bemenetekre egy PC és PS3 (későbbiekben egy PS4) lenne rákötve. A kimenetre egy BenQ W1070 projektor. Hangfalak egyelőre nincsenek, szívesen fogadok ajánlásokat egy jó 2.0/2.1-es szettre 50-60.000Ft-ig.

    Pioneer VSX-329
    50.000Ft
    Pro: Elvileg 4K képes, bár 1.4a-s a HDMI, nem pedig 2.0-ás, így nem sokat ér, és az ára
    Con: LAN hiánya, 1.4-es HDMI.

    Pioneer VSX-424
    64.000Ft
    Pro: HDMI 2.0
    Con: LAN hiánya.

    Harman Kardon AVR 151
    70.000Ft
    Pro: LAN csatlakozó, DLNA támogatás
    Con: HDMI 1.4a, nincs 4K támogatás

    Yamaha RXV-375
    80.000Ft
    Pro: Ennél nem találtam, de hátha valamiért mégis ajánlott vétel.
    Con: LAN hiánya.

    Sony STR-DH550
    85.000Ft
    Pro: 4K támogatás, szubjektív, de kinézet.
    Con: LAN hiánya.

    Pioneer VSX-S310
    90.000Ft
    Pro: 4K képes, LAN.
    Con: ?

    Denon AVR-X1000
    99.000Ft
    Pro: LAN hiánya.
    Con: Csak 1080p/3D képes HDMI.

    Sony STR-DH750
    109.000Ft
    Pro: 4K, megint csak kinézet :)
    Con: LAN hiánya.

    Tudom hogy nagy a szórás az összegek közt, ezért az is érdekelne, hogy a Denon meg a Sony ér-e kétszer annyit mint az első Pioneer. Ha a valaki ezekről, vagy ezek közül néhányról tudna mondani valamit az nagyon sokat segítene. Látszólag a VSX-S310 mindenben megfelelne, de valamiért az tetszik a legkevésbé. Ha valaki tud valami megoldást a vezeték nélküli zenelejátszásra úgy, hogy nem kell hozzá LAN csatlakozó, akkor az a kritériumom meg is szűnne. Bluetooth-t a minősége miatt nem használnék, néztem wifi-s cuccokat is, név szerint a ROCKI-t, de az is lenne vagy 15-20.000Ft mire ideérne.

    A válaszokat előre is köszönöm,
    ManUnited

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák