Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz dgyuri0123 #81208 üzenetére

    Van benne igazság, bár én még egyszer nem szívtam meg, pedig a vásárlásaim többsége postával történt, gyakorlatilag látatlanba. Illetve de, egyszer, az elején, amikor az eladó nem törékenyként adta fel, a megbeszéltek ellenére, így spróolva magának pár száz forintot. Működni működött, de az aljáról letört egy kis műanyag. Na pl azóta ha nincs ráírva a törékeny, nem veszem át. De azóta annyira hangsúlyosan ki is emelem a törékenyt, hogy nem is történt ilyen. Ráadásul ez még az avx-es korszak előtt volt, a expresszről... És alsó kategóriás cucc, úgy hogy:

    Az alsókategóriát nem számítva, ezt a hobbit, ezáltal az eszközeit sem venném egy lap alá pl a telefonokkal vagy más műszaki cuccokkal. Olyan értelemben, hogy ahogy észrevettem eléggé vigyáznak rá a tulajok. Akit nem izgat különösebben és/vagy nem ért hozzá úgyis megragad a legalsó szinten, aki meg továbblép, az (amelett, hogy igényes :D), vigyázni szokott rájuk.

    Akkor is használtakat vennék, ha netán egyszer valamivel megszívnám. Összességében úgyis jobban jönnék ki.

    Alaposan ki kell próbálni vásárlás előtt, hogy minimális legyen a bukónak a kockázata, aki annyira parázik.

Új hozzászólás Aktív témák