Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z_A_P

    addikt

    Kicsit off talan, de sokszor elojon a tema, szoval leirom, hogy tegnap belefutottam a HDMI kabelem hataraiba.
    A kabel egy olcsobb 8 meteres darab. Adott volt egy 720p mkv 1600kbs DTS hanggal. A film utja hdmi-n PC (mpc-hc) >>> ONKYO 607 (hangot leszedi, kepet tovabbkuldi) >>>> TV
    Nos, a kep szepen megvolt, de a hang akadozott. Az erosito kiirta hogy DTS, de szakadozott.
    Van egy medialejatszom is (csak nem szeretem ezeket), amit most kb fel ev utan eloszor bekapcsoltam, ez vezetekes LANon keresztul csatlakozik a PC-hez, elinditottam ugyanazt a filmet, ez szinten HDMI-n megy az ONKYO-ba, de itt minosegi kabel van, es 1 meteres csak. Hibatlan volt a lejatszas.
    Mivel a PC-m (lasd alairasom) 10* nagyobb filmet is kisujjbol dekodol, a "hiba" csakis a hosszu gyenge kabel lehetett.

    Amugy itt iras rola: [link]
    "...
    Yes, it's "all ones and zeros," but the amplitude of the signal diminishes, the rise and fall times of the voltage transitions lengthen, and the quality of the signal can degrade substantially, to the point where ones and zeros do not look very different from one another.
    ...
    "

    [ Szerkesztve ]

    OK

Új hozzászólás Aktív témák