Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jcage

    tag

    RO off

    Nem akarom tovább hergelni egyik tábort se, de azt továbbra sem értem, hogy miért akarnék én NAS/torrent/média szerver funciókat betenni a nappalim közepére? Annak a pincében/padláson a helye, a tv mellett legyen max. egy esztétikus kis doboz, ami csak akkor "zümmög", ha használom. Egy 7/24es cucc szerintem ebbe nem fér bele.
    Plusz ha jól értettem Xtreme szavait, ha építek 100k-ért egy HTPC-t, az semmivel nem lesz jobb, mint egy 100k-s DUNE. Viszont jóval több időt kell ráfordítani a menedzsmentjére.
    RAID, adatbiztonság: Olyan hardveres RAID-et szerintem itt senki nem tudna üzemeltetni otthoni körülmények között, ami valóban biztonságos. Ergo marad a szoftveres, ami nem 100%-os, ezért adatmentés mindig kell. :)

    Ha valamit kihagytam, vagy félreértettem, azért elnézést.

    Csak kezd megint olyan érzésem lenni, mint amikor mostanában tv-t is választanak az emberek, hogy mennyi mindent kell tudjon a cucc és az alap funkciója (kép minősége) már senkit sem érdekel...

    Üdv,
    J

    A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

Új hozzászólás Aktív témák