Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz BBéci #25094 üzenetére

    Ne haragudj, látom hogy az oroszlán avatár kicsit sem túlzás számodra ezen a fórumon, de a fejhallgatós javaslatodat most elutasítanám, remélem nem haragszol.
    Nem ezekre mondjátok hogy bögreszettek?
    Ne érts félre totál sötét vagyok bármilyen hangrendszer terén.Hallásom azért van a 8 év zeneiskola miatt, de akkor ha jól sejtem ne is álmodjak szép öblös dobozokról ebbe a lyukba igaz?
    Èrtem én!Sz*rból nem lehet várat.Sajnálom.Azt hiszem egy kicsit túl értékeltem a lehetöségeim.
    Ùgyhogy most akkor szeretnék felébredni.Ebben segítsetek!
    Ezekhez a falra szerelhetö dolgokhoz is lehet erösítöt szerelni, vagy felesleges?

    A baloldali fal nem lesz üres, csak én még mindig a beköltözés fázisában vagyok.Elég lesz oda egy két polc, meg ilyen fali dísznek álcázott hangelnyelö, vagy valami komolyabbat kell alkotnom?

    (#25096) spiky03
    Már rég ott lennék.De ez csak egyszobás. :F

    (#25098) cintula187
    Naná hogy aktív, ember tél van! :) Más fütés nincs benn.Sajnos annak maradnia kell.Meg hát ez egy albérlet.Amikor elköltöztem még nem gondoltam volna hogy 55"-os TV-t akarok, meg hogy a hm rendszer nem kis 5*5*5-ös "bögrék"-böl áll.Sajna a linket nem tudom megnyitni melóhelyen. :S

    (#25099) StLui[/L]

    Az nem téma.Annyira nem ontja a meleget, hogy ne lehetne mellette ülni.
    Tehát mondjad csak az ötleted, ne fogd vissza magad.Gondold azt hogy azbesztböl vagyok! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák