Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi77

    tag

    válasz mettek #172053 üzenetére

    "Anyagi okok" Hát nemmmmmm.

    Marantz sr8015 és ROTEL 1585 végfok JAMO D600 után subon spóroltam volna?
    Hát az nagy hiba lett volna.
    Egyszerűen Elac-al, Svs-el nálam voltak kopppppp-kopppppppp sajna. De nem akarom bántani egyik márkát sem. Wharefedale nálam bevált. Ez szól a legjobban a szobámba.
    Két szekrény méretű JBL pro sub után is ezt mondom.Nem akarok senkit meggyőzni.Nekem így jó ha hiszitek ha nem!

    @KP
    25HZ-ig jó vagyok. Nem kergetem a hz-et.

    Egy tapasztalt házimozis beszámolója aki fül tanúja volt a szobámnak:

    A kis bevezető a "referencia" minőségjelző miatt érdekes.
    Persze, beszél össze-vissza, de a puding próbája, ha megeszik, itt pedig meghallgatják a rendszert.
    Talán annyit írnék - basszus, ez referencia!!! Akinek ez sok, az itt fejezze be az olvasást!

    Reinerz rendszere egy nappalis mozi. TV van, nem projektor, nem túl nagy szoba és Auro3D rendszer.
    A rendszer lelke egy csúcs Marantz AVR megtámogatva egy Rotel végfokkal. Szépek együtt és bizony jók is.
    A hangfalak - Jamo. Ez a THX-es Jamo D6/D600 szett, kiegészítve két Wharfedale szubbal.

    Az LCR hangfalak nem teljesen egyformák, de nekem nem tűnt fel a különbség.
    A megszólalás hihetetlen. Nagyon egységes, megvan a dinamika, nem tolakodó és akár THX referencia szinten is hallgatható az erőlködés legkisebb jele nélkül. Ezt Reinerz be is mutatta a Trafo4 kezdő jelenetével, ami nem éppen egyszerű jelenet.

    A szubok hangja olyan, amit én mindig is kerestem a nappalimban, de nem igazán találtam meg.
    A mélyek a gyomrot is megdolgoztatják, de közben nem bántották sohasem a fülemet. Ebben a szoba jó akusztikája is segít gondolom nem is kicsit. Viszont ezek gagyi, olcsó szubok. Hát én ezt nem úgy hallottam. Számomra ez tökéletes szub hang volt.

    Hihetetlen módon nem tudok belekötni semmibe. Nekem a TV vászonhoz képest kis mérete sem tűnt föl, Sony TV és nagyon szép, nyugodt képe van, közel ültünk - semmilyen hiányérzetem nem volt.
    A hang pedig simán jobb, mint ami nálam van. Kizárólag a teret érzékeltem és teljesen benyeltek a jelenetek, minden a térből szólt.

Új hozzászólás Aktív témák