Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz bajnokpityu #163838 üzenetére

    Ilyen leírást még sosem láttam, ha egy pontban marad a hang, hogy jut el a füledhez? :P A fázishelyesség semmi más, csak a frekvenciák időbeli eltolódása (referencia nélkül, tehát önmagában nem is lehet helyesen értelmezni), és ha nem PEQ-val tekergeted el őket (mint az Audyssey), akkor ez az egyik legkevésbé fontos paraméter. Az impulzusválasz természetesen helyes válasz, de mivel mindent leír egy rendszerről és eleve ebből számoljuk vissza az összes többi mérést, mégsem egy okozó tényező. A tér helyessége egyedül az átlagos időbeli helyességtől, vagyis a csatornák egymáshoz képesti késleltetéséből adódik. Mondanám, hogy próbáld ki század ms pontossággal beállítani a késleltetéseket, és ahogy szépen lassan tekergeted +0.1 ms-ig az egyik csatornát, hallhatod teljesen szétesni a hangképet, de mivel megveted a PC-t, ami az egyetlen eszköz ekkora pontossággal, ez a demó kiesik.

    (#163839) Squirrel: Az a link a semmibe mutat, de amin rajt tudod hagyni a kezed, azzal nincs gond. A problémák 100 fok felett indulnak, de a legtöbb eszköz ilyenkor egyszerűen elvágja a tápot, ami elég egyértelmű jelző, hogy jobban kellene hűteni. Általában a rossz hűtés még garanciális probléma is szokott lenni, elég gyorsan előjön. Nekem például az új projektorom két ventije közül meghalt az egyik, de mivel LCD, és már kinyitottam pucolni, terveznem kellett rá saját hűtést.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák