Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slyy08

    csendes tag

    Hello,sziasztok.En meg uj vagyok itt es azert jottem mert segitsegre van szuksegem.El is kezdenem : Amit szeretnek az az , hogy zenet szeretnek hallagtni szamitogeprol erositon keresztul 5.1-es rendszeren , nem feltetlen 5.1-es zeneket , hanem csak 6 hangszorobol . Es itt jon az hogy nem tudok donteni mibol milyet vegyek. Kezdjuk a hangkartyaval : van az Asus Xonar Essence One es Essence STX , ezekrol olvasgattam es tutik , de nincs rajtuk front,rear,center-sub output , ha en 5.1-es rendszeren szeretnem hallgatni ez baj vagy egyszeruen csak bekotom igy az erositobe es az atalakitja ? Tudom hogy ez most biztos az erositotol is fugg , de ha mondjuk mar meg lenne ez a hangkartya akkor mit javasolnatok? Ja es hogy lenne tisztabb a hang , ha minden csatornanak lenne out-ja vagy eleg az a ket csatorna out? Bocsi ha hulyesegeket kerdezek de nem ertek hozza . Ja es ha lehet akkor foldi nyelven magyarazzatok el mert ezeket a szakkifejezeseket nem ertem. A lenyeg hogy szepen szolo rendszert akarok. Ha a hangkari megvan, utana erdeklodok az erositorol es a tobbirol , de csak sorban ,mert nem akarok tul sok infot egyszerre. Koszi elore is a segitseget mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák