Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakab

    senior tag

    Sziasztok először is boldog új évet mindenkinek :)
    Felmertül pár kérdésem a rendszerem kiépítése során. Denon 3312 + Dali Ikon 6 MK2 + Popcorn A410.
    Első kérdésem az lenne, hogy ehhez a rendszerhez szerintetek a Media Marktban kapható INAKUSTIK Star Hangfal kábel 10 m, 2*2,5 mm, transzparens kábel mennyire megfelelő? [link]
    Láttam, hogy elég tág határok között mozog a kábelezés, viszont azt nem szeretném, hogy pont a kábel legyen a gyenge pont és ez fogja vissza. Szerintetek ez kiszolgálja a fenti rendszert?
    Illetve lenne még egy kérdésem, a PopcornHour a410 ben van egy ESS Sabre ES9023 DAC, így arról játszanám a tartalmakat. Viszont a Denonnak is van egy 24 bites AL24 Plus DAC konvertere. Szerintetek, hogy és mivel kössem össze a lejátszót a Denonnal? Coax, opcikai, vagy valami normális vastag analog jack-jack el? Ha jól gondolom csak akkor fog dolgozni az a410 DAC-a, ha az analog kimenettel kapcsolom össze, ha optikai, vagy coax akkor a nyers digitális adatot küldi át és akkor a Denon dolgozza fel az AL24-el.
    Bocs ha hülyeséget írtam, vagy kérdeztem csak még laikus vagyok a témában. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák