Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • öhhöm

    kezdő

    Köszönöm a válaszokat! Tomyka74-nek: abszolút egyetértek veled, én is imádom a hangját már most, pedig még csak kb. 20 üzemórát toltam bele, magyarul messze még a teljes bejáródás. Nem is fikázni akartam! Gyönyörű láda, tiszteletre méltó képességekkel... Csak furcsálltam picit a filter potinak ezt az "érzéketlenségét", mert ilyennel eddig még nem találkoztam. Úgy mondanám, picit megijedtem, hogy ez csak az enyémnek valami hibája, ezért kértem ki a véleményeteket. Ilyen szempontból szerintem teljesen mindegy is, hogy a subot hogyan használom (LFE bemenet vagy szűrt sztereo bemenet). Úgy gondolom, ebben az árkategóriában joggal várom el, hogy a subwoofer szűrője is tökéletesen működjön, még akkor is, ha azt esetleg nem is használom ki (egyébként mint írtam, kihasználom). Ahogy tomyka74 is írta, a szűrőt most már én is 150 Hz-re állítva használom, mert számomra így nyújtja a legszebb hangzást a rendszer többi tagjához igazodva. Egyébként még egyszer mondom, gyönyörű hangja van a T12-nek, ráadásul olyan mélységekig lemegy, amit eddig én még itthoni körülmények között nem is tapasztaltam. Ja, és annyira tisztán szól, hogy ésszerű használat mellett, egyszerűen képtelen vagyok (érzékelhető) torzításra bírni! :)

    Amúgy szerintetek hány óra járatás után lesz hallható bárminemű változás a hangjában?

    öhhöm

Új hozzászólás Aktív témák