Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yocee

    aktív tag

    1. Megjöttek az egyel nagyobb kategóriás beépíthető hangfalaim (Jamo IW 606), amit frontnak szánok (az IW 406-ok helyett). Nagyon sok különbség nincs, és meghallgatva sem tűnik egyelőre eget verőnek a változás, de persze még csak bejáratom őket, halkan. Talán holnap már ráengedhetem a Bohemian Rapsodyt, mostanában azzal tesztelek mindenkinél (ami vicces, mert azt hiszed, hogy a Spotifyon ez egy vacak szám, aztán egy öreg Yamaha magas kategóriás erősítő, és egy pár B&W 683 (S1) jött az utamba, és azóta tudom, hogy a teszt jó, a dal jó, minden más volt vacak eddig)

    2. Megmagyaráztam az asszonynak, miért volt jó az erősítő csere az SC-LX 58-ra és megtanulta használni a Spotify Connectet. Erre most nem megszüntették a támogatást? Egymásra mutogatás az megy, Hogy a Spotify változtatott, de a Yamaha azért bejelentette, hogy ők adnak ki frissítést a régi készülékekre. Pio is megtehetné...

    3. A napokban volt itt ellenállás téma. Ha kipróbálásból szét szeretném húzni a teret, és 2 centert szeretnék bekötni, akkor hogy tegyem? Sorba, és akkor 16ohm, vagy párhuzamosan, és akkor 4 ohm legyen? Vagy tegyem rá egyszerre az összes itthon található centert, sorosan, és párhuzamosan, és akkor kijön a 8 ohm ? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák