Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Karel666 #143879 üzenetére

    Szerintem még tudok várni.

    Megofgatdam azt a tanácsot, ami itt is le lett írva ebben a topicban sokszor, hogy ha valaki fejleszteni akar, kezdje a hangsugárzók cseréjével. Tehát így is tettem. Jó ideig a Polk Audio RTI A5/A7 volt a kiszemelt, de azok már eléggé kifutó modellek és használtan sem tudtam már lecsapni egy eladó párosra. Aztán elkezdtem egyre többet olvasni a neten a Q Acoustics 3050 hangfalról. A What Hifi magazin is imádta, nagyon jókat írtak róla és rengeteg nagyon elismerő review és hsz van vele kapcsolatban a neten. Így kíváncsi lettem és elmentem őket meghallgatni és meg is vettem egy párt belőle. És nagyon jól tettem, imádom ezeket a hangfalakat, abszolút előre lépés számomra. Előtte JBL Northridge N38 állóhangfalaim voltak, és én még azt hittem, hogy ezek jó hangfalak... A Q 3050 -esekhez képest sehol nincsenek, már bánom, hogy nem váltottam előbb, de a lényeg, hogy most már igen. Előtte mindig használtam a mélyládát is zene hallgatáskor is. A Q 3050 -eseknél nem kell, olyan gyönyörű, telt, erőteljes és torzítás mentes mélyei vannak, hogy felesleges a mélyláda zenehallgatáskor! Imádom. És egyébként gyönyőrűen, erőteljesen, kiegyensúlyozottan szólnak, tényleg öröm vele a zene hallgatás és persze a filmezés is. Mindezt csak azért írom, mert valszeg az lesz, hogy amíg nincs egy jó használt erősítő a piacon, addig folytatom a hangsugárzók cseréjével és biztos, hogy maradok Q Acoustics vonalon, egyedül a mélyládában nem.

    Más, vettem az Amazonról AmazonBasics HDMI kábeleket, 4,6 m hosszúságban, tökéletesen teszik a dolgukat, semmi baj nincs velük. Aki eddig kételkedett, az ne tegye, jól megépített igényes kábelek.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák