Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyka 2

    tag

    válasz Joshi #143558 üzenetére

    Azért nem lehet összehasonlítani mert aki az egyiket kedveli azt roppantul nem érdekli a másik. Az én könyvemben a tiéd csak mozizgatás, és nem mozizás, nálam nem is lesz az soha. 1 millás kategóriában már elég jó képet kapsz projiból is FHD-ben. Nekem az élmény amit a proji ad egy lapon sem említhető azzal amit a tévé ad. Ha már a tévék fejlődéséről beszélünk akkor említésre méltó a projik fejlődése is. Amilyen képet ma kapsz, arról csak álmodoztunk ezelőtt 5 évvel. Amúgy 2011 ben már 60" tévé volt a falamon, akkor azért nagy szó volt a 800e. árával. Most csak 55 mert tönkre ment az öreg plazma. A vászon motoros így nem foglal helyet a nappaliban. A vetített kép, és a mozi iránti rajongásom semmit nem változott az elmúlt 30 évben. 2005 óta van projim, ma is mosolyra húzódik a szám ha leengedem a vásznat. Ez nem csak a képminőségről szól, az érzésről. Olyan, mint az elektromos autó, amit támogatok amúgy, de megértem ha valaki azt mondja neki hiányzik a V8 érzés, hiába hi-tech nem szállítja azt a pluszt.

Új hozzászólás Aktív témák