Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Rederik #10432 üzenetére

    "Olvastam korábban valaki utalt olyasmire, hogy ha lehet a hifit a lakásokban egy külön áramkörre érdemes kötni."

    Igen, jól emlékszel.

    "Villanyszerelés előtt állok, s azon gondolkodok, hogy a hifi állványhoz külön vezetéket (áramkört vitetnék) a kismegszakító táblából."

    Nagyon jó gondolat. HiFi felhasználáshoz érdemes az átlagosnál vastagabb, (elég tiszta) réz kanócokat behúzatni.

    "Van ennek jelentősége egy jelenleg nem igazán komoly rendszer esetén?"

    Van. Később, ha esetleg fejlesztesz, akkor áldani fogod magadat, hogy ezt megcsináltattad.

    "Ha gondolkodok zavarszűrőben a későbbiekben, akkor nem lenne jó ötlet már most olyan konnektort vennem a falra, ami ilyen? Mennyibe kerülnek ezek?"

    Zavarszűrős aljzatot még nem láttam, de lehet létezik ilyen is. Itt nézz körbe. Én ezekről tudok eddig.

    Van értelme speckó aljazot beépíteni, ha utána egy elosztóba van kötve a TV CD, PC és az erősítő?

    Van. Az "ajánlás" szerint így nem szakad meg az ösvény a jó minőségű alkotóelemekből a HiFi láncig. Vannak kimondottan ilyen célra készült, jó minőségű elosztók. Pölö. De Alces-ből is létezik olyan, amibe több készüléket is csatlakoztathatsz. Alces-be is lehet rakni jó minőségű elosztót (ajánlás alapján).

    Vagy ennek csak akkor van értelme, ha abba csak egy eszköz megy, mint pl a Hivox Alces esetén?

    Feljebb megválaszoltam ezt is.

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák