Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz adodaniel #103418 üzenetére

    Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor folyamatosan fizettem a tanulópénzeket, mert rengetegen átvertek.
    Ez adódott a tapasztalatlanságomból/kapkodásból, azaz türelmetlenségből/minimális anyagi tartalékból.
    Ezek összessége nálam is azt eredményezte, hogy jól ráfizettem. Mára már olyan bizalmatlan lettem az emberekkel szemben, hogy nagyon semmit nem merek nagyobb értékben postán megrendelni.
    Most is lenne egy Denon 3808, ami futárral jönne. A kolléga régi felhasználó, ám de újonc és így nem merem bevállalni,, lehet tényleg 100%-osan megbízható, egyszerűen ott az ördög, hogy külföldről rendelt esetleg, ő is csak kipróbálta egy kis zenélés erejéig és ő sem tudja, hogy 1-2 óra utána azt mondja az erősítő, hogy "viszlát", vagy bármi. Tudom ennyire sem szabad bizalmatlannak lenni, de amikor az ember az utolsó 30-40.000-ét költi el valamire, amit mondjuk régóta gyűjtött és azt is elveszik, az azért nem kellemes. Persze ez csak egy példa összeg volt.

    Ez esetben tényleg nem lehet szó az eladó hibájáról, mert ilyen korrekt ember nem sok van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák