Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz szaszlaci #10504 üzenetére

    Üdv!
    bocs, hogy közbe írok...csak van egy kis élet tapasztalatom, amit szeretnék ide biggyeszteni...bár nem lesz sok hatással az életetekre:)
    szóval:mindenféle mérést nélkülözően hallgattunk-használtunk elég sok féle márkájú hangszórót.általában a szubot próbáltuk nagy erőkkel nagy erőkre bírni:) tudom, hogy ez orosz rulett és ezt így nem csináljuk.megértem...van akik csak erre képesek. mi is. én meg a sógorom sokáig próbálkoztunk.
    prózaian, gondolom szakértők szemében katasztrofálisan alakultak dolgaink.
    méreteket nem írok dobozról.nagyok voltak:)
    több mindent kipróbáltunk tehát: adtuk-vettük a hangszórókat. típusokat nem tudok írni, csak márkákat.
    ár, beszerezhetőség, ránézés ítélet voltak a döntő szempontjaink.
    szóval mindegyik hangszóró ugyan abban a dobozban lett tesztelve, 30 centis volt mindegyik.
    rossztól jóig:orion-videoton, somogyi nem kevlár,somogyi kevlár, mac audio, blaupunkt.tudom,más a hangdoboz igénye mindnek és egyáltalán..tekintsétek ezt úgy, hogy a szakértelem, mérést,számolást és mindenféle alapot nélkülöző rangsor nekünk ez lett. a felhasználók 95 %-a talán ennyit sem tesz meg...
    ez az orosz rulett rangsorom.de azt hiszem nem áll messze a valóságtól.
    de ezt majd eldöntitek:Te,shalafi és a többiek, akik rendelkeznek szakértelemmel velem ellentétben:) :R
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák