Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz hegegabi80 #55046 üzenetére

    Készülök vele, komolyan és köszönöm az érdeklődést ;) Csak az a fránya idő, vagyis a hiánya. Persze lustaság is van :) Előbb az akkus zsinórosítását kellene összehoznom a blogba, de még mindig ragad a festék, pedig vasárnap taknyoltam le. Békebeli alvázvédőt leltem a szekrény mélyén és nem tudtam kihagyni. Ki kellett volna.
    Ez a kis gép meg elég régóta jár a fejemben, amiből elsőre egy itx alapú NAS készült itthonra, Raidmax házikóban. (Blogomban be is mutatom. Ingyé reklám :) ) Persze előbb az is nulla forintos projekt volt, az itthon lelhető alkatrészekből, ahogy azt szoktam. A kisházasítás meg úgy áll, hogy kész. Nagyjából. Összerakva, vidkari, ventik és az első laptop vinyó benne (linux már van!), még az oldalát feldobom ha rájövök mér' nyöszörög a speaker... mondjuk mióta lehúztam csendben van :)

    Szerk:
    (#55045) smc Mikor bontottuk ki, azt mondtam, nem lehet hogy száz szöggel rakták be anno az ajtót. Asszem tévedtem :D

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák