Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Hi
    Nem jutottam aluprofilhoz, Neten sem találtam ami kellet volna ami meg igen fasza volt az valami nagyker lehetett mert volt minimális rendelés. Könnyebb lenne ha a közelben lehetne venni mindent de a közeli városban nem sok minden kapható, régen perforált lemezt kerestem védőrácsnak azt sem lehetett venni sehol. :(

    Szóval anyaghiány miatt nem volt más választás mint újra a mostani géphez nyúlni, szegény már sok mindent megélt de ez most igen durva beavatkozás lesz, akár a kukában is kiköthet szegény ha nem jól sül el.

    Amúgy egy Thermaltake Xaser III VM3000A: Skull Series házam van amit sok sok éve vettem, talán 2005-ben.
    Nagyon szerettem volna alsótápos házzá alakítani mert sokkal jobb kialakítani a gépház felső részét a hűtés szempontjából, de ez nem lehetett megoldani mivel nem fértem volna el csak ha ATX lapom van (az enyém 32,5cm fosszú-mármint az alaplap :DDD ) Így hát marad fent a táp nagy sajnálatomra :O

    Már kapott némi átalakítást csak a másik gépházas topikba voltam de most már ide költözök (ott szép gyári gépek vannak az enyém meg most igen csak gányolás lesz).
    [link]
    [link]
    [link]

    Most az előlap miatt estem a gépháznak mivel 3x éves vagyok valami komolyabb kéne, de persze ha már megbontom mért nem vágjak ki mindent ami nem kel ;]
    Szerintem úgy 2 hét lesz amire végzek addig igy megy a masina: [link]

    A ház meg kínzás alatt áll: [link]

    Majd jelentkezem hogy haladok hátha érdekel valakit. Sokat gondolkoztam hogy veszek egy új házat és azt székeztem át, de egy sem egy olcsó modellt vennék így gyakorolni is jó azon ami van. Tudom hogy nem sokáig bírnám ki hogy egy 20-30 ezres gépházba is beleszaladjon a flex. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák