Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turbobusa

    senior tag

    válasz deniro2 #5476 üzenetére

    Első körben a 80 kg-nál maradok, ezt alacsony testzsírral kellene megvalósítani s ha ez megvan akkor megyek tovább. Bár az a gyanúm, 67 kg voltam baromi sokáig, picit jobban elkezdtem kajálni, ami annyit tesz, hogy ebédre valamivel többet ettem, meg beiktattam pár reggelit, nyáron 2 hónap alatt felmentem 73 kg-ra és utána suli kezdetével ismét nem ettem úgy, de megmaradt szerencsére a plusz. Tudom, nem valami nagy ugrás, de érzem valamivel "nagyobb" erőm lett. Ez a plusz 5-6 kg nem látszik rajtam sehol, lehet a 80 kg is ilyen lesz. Mondjuk nem is az a célom, hogy pockos legyek. :D

    Havi 5k a diákbérlet, két terem is van itt a közelbe, mindig így 19 fele mennék majd, mert előtte sokan is vannak...

    Szerencsére étvágyam van. Tudnátok valami tippet adni étrenddel kapcsolatosan, elolvastam a Sárgakapszulát meg pár írást, mely hozzá tartozik, de fontos lenne ugye az árérték arány, mert most designer cuccokra ráteszik a matricát sokszor nem jelent akkora pluszt...

    Derekatok mekkora s milyen súllyal párosul? Egyúttal már egy magasságot is írhatnátok. Nadrág miatt lennék rá kíváncsi, mert a w33-34 jó most nekem csak kérdés meddig :DD

Új hozzászólás Aktív témák