Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Rabbitf_24 #24997 üzenetére

    Na végre már, azt hittem csak nekem zsibbad le egy hosszabb keró túra után! :DDD
    Én ezt inkább vacsorára enném (a banán kivételével) egy turmixszal kiegészítve rá fél órás késéssel.

    A reggelibe kéne egy kis szénhidrát mondjuk proteines zabpehely. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowbull

    addikt

    válasz Rabbitf_24 #24997 üzenetére

    (#24997) Rabbitf_24

    ha mar elhataroztad, hogy minden nap tekerni fogsz es belefektetsz egy csomo energiat, akkor erdemes az egesz napi kajabevitelt megtervezni, kiszamolni, es lemerni. Ugy kene beloni a kajat, hogy heti egy kilo korul legyen a fogyas. lemered magad hetente ugyanabban az idopontban, es ha megvolt a heti egy kilo, akkor marad a kovetkezo hetre is a kaja, ha kevesebb, akkor csokkented a ch-t.
    Bar lehet hogy nalad az elejen 2-3 hetig akar a kaja pontos belovese nelkul is menni fognak a kilok lefele, meg az is lehet hogy tobb mint heti egy. De nagyon hamar el fogsz jutni arra a pontra, hogy szamolgatas nelkul mar nem fog tovabb menni.

    A klasszikus dieta szerint reggel kene valami feherje meg ch, mondjuk egy whey protein megy egy kis zab. CBL az maskepp nez ki, de arrol meg nem sok tapasztalat van itt SZVSZ.

    Fott tojas is teljesen jo, en mondjuk ki nem dobnam a sargajat, tobb hasznos anyag van benne mint karos.

    (#25003) venge nekem megvan PDF-ben John Kiefer konyve a carb back-loading-rol, persze angolul. Ha gondolod elkuldom privatban, de asszem Radnix tette be a letoltesi linket. Ezen kivul talaltam gey nemet oldalt, ahol osszefoglaljak es magyarazgatjak. A 10 napos ch megvonas igazabol a CBL-re valo felkeszulesre szolgal.

    http://aesirsports.de/2012/08/der-carb-backloading-guide/

    Egyebkent nem tul bonyolult, szimplan elhagyod a ch-t tartalmazo kajakat , es sok tobb zsirt tolsz, mogyorot, egyeb magokat.

    A haverekkel johettek egyszerre, a fele ugyis a levegoben lesz :D

    [ Szerkesztve ]

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák