Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz HussarF #176659 üzenetére

    "megkülönböztető faktor is. Ez egy olyan dolog, amit alapvetően nem tudsz megvenni pénzért, mint pl. egy kocsit. Ebbe mindenképp időt és energiát kell fektetned."

    Részben azért meg lehet venni pénzért.

    Főiskolán volt egy félig meddig haver csávó, ugyanabba a terembe jártunk. Én akkoriban voltam a legjobb formámban és mindig tudtam tartani az edzést, nem volt kihagyás.

    Ő cuccozott, a kajára nem nagyon figyelt és nem csinált titkot abból sem, hogy rohadtul nincs kedve edzeni és nem sok energiát tesz bele. Láttam az edzéseit, valóban nem nagyon tette oda magát. Beszélgetés, néhány gyakorlat, edzésterv, cél nincs, csak nyomjunk párat, aztán húzzunk. Sokszor rendszertelenül járt le, olyan is volt többször, hogy elindult a terembe, aztán félúton megfordult, hogy áh tökömnek nincs kedve edzeni.

    Nyilván nem Mr. Olimpia volt a forma, de a meglepően lightos és hanyag edzések ellenére simán hozott egy jó formát. Láttam itt képet korábban rólad, nem volt ennyire szálkás, az a típus volt, akinek ugyanúgy látszik minden izom, mint neked azon a képen, csak kissé kevésbé kontúrosan, mert valamennyivel több a zsír a bőr alatt.

    Az én edzésemhez képest, ha 50%-ot tett bele. A tényleg lelkiismeretesen és nagyon pontosan edző népekhez képest meg kb 75%-al kevesebbet. Időben, kajában, mindenben.

    Nyilván genetika is, de ha nem tesz bele pénzt=cucc, akkor vagy fele így néz ki, vagy kétszer ennyi idő és energia.

    [ Szerkesztve ]

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz HussarF #176659 üzenetére

    tegnap edzésen eszembe jutott ez a posztod és qrvára nem így vagyok. Maga az edzést is szeretem azt az érzést nem kapod meg máshol én egyáltalán nem tartom elpazarolt időnek azt az 1 órát (heti 3-4x) amúgy se csinálnék más értelmeset helyette.

    Azt jutott eszembe nekem olyan a hasonlat mintha azt mondanák többet soha nem leszel éhes és nem kell enned. :D

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák