Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz MATEO6600 #159333 üzenetére

    sorstárs? eléggé félek ettől a naptól...egyszer volt olyan, hogy pár km bicikli után azt mondtam, hogy visszafordulok, de aztán mégsem. ha eljön a nap, akkor valszeg marad majd az úszás, gyúrás nélkül kibírom, bicikli nélkül nagyon szar lesz, de majd veszek egy elektromos rásegítéses bicajt. amúgy nekem az első csípő és derékfájásomat követő kivizsgálás után azt mondta a doki, hogy csípőprotkó 10-15 év múlva. ez 12 éve volt. nem hittem el, stagnált is az állapotom (érzésre legalábbis) 2 évvel ezelőttig, aztán egyszercsak rotty. azóta fáj mindig, és lassabban, de romlik is közben. úgy vettem észre, hogy a totál semmittevés ront, a nagy terhelés szintén ront az állapotomon, a mérséklet terhelés nagyjából szinten tart. szóval mozogni kell így is - úgy is. (persze lehet, hogy a gyúrásra azt mondaná a doki, hogy azonnal hagyjam abba, de próbálom ésszel csinálni. csak a kurva hátazást nem igazán tudom megoldani egyelőre úgy, hogy ne gyepáljam a derekamat, mert még nincs helyem a lehúzónak)

Új hozzászólás Aktív témák