Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Jojo5 #14023 üzenetére

    Nekem meg az jön le, hogy rosszul vontad le a következtetést arról a hsz-ről.
    1 szót sem írtam arról, hogy nekem milyen autóm van, csak azt, hogy az övé mire nem jó. joamilestoné írt egy számomra válasz nélkül nehezen tűrhetőt, ezért én is küldtem neki egy kedveset.
    A 74 kg lehet, hogy lány kategória, de csak a 80-as években az DDR-s úszóválogatott tagjainál.
    Mivel én mutáns vagyok és nincs rajtam zsír ( felesleg 1 gramm sem) ezért hidd el, elég az.
    Nem is akarok több lenni, télen edzek keményen, nyáron kicsit, mert akkor 100km-es bringa túrákat nyomok és ott minden + kiló hátrány.
    Mész Ferihegyre, mit viszlátozol te is?

    Tomics te vagy itt a sötétség fő hercege, ha olvastál volna arról az elején amikor még normalis mederben folyt a beszélgetés ( nem sokáig tartott) akkor megakadt volna azon a szemed, hogy nem " egynyári) izomkolosszus vagyok, mert már akkor edzettem 96-ban amikor te még csak a plüssmacidat tudtad a lábad közé venni.
    Az állatszex-es képet te küldted nekem, azt is írtam, hogy 8 hónapos fiam van, emberi lénytől: 1 nőtől, te voltál már olyannal, vagy csak a kutyáddal, te paaancser! :P

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

Aktív témák