Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thocy a ZAGY

    tag

    válasz envagyok #38271 üzenetére

    Valójában szerintem ez most sem probléma, csak más, mint amit megszoktunk. A világ változik, most ez van. Teljesen nyilván sosem szűnik meg a kétkezi munka szükségessége, de a nem is olyan távoli jövőben én azt gondolom, hogy az elmúlt évek globális problémáira is válaszolva a nagy cégek előre menekülnek és emberi robotok helyett amit csak lehet automatizálni fognak. Nyilván a 8 milliárd emberrel kezdeni kell valamit, ha nem akarunk egymás torkának esni, szóval lesz mit megoldani (én a békés útra szavazok, bár vannak kétségeim).

    A bemagolt lexikális tudásra sem lesz feltétlenül óriási szükség, hiszen elérhető nagy része online, viszont a természettudományokra, az emberi logikára, megoldóképességre, tapasztalatra, illetve a józan (paraszti) észre egyre nagyobb szükség lesz. Tehát pont arra, ami Magyarországon évtizedek óta épül le (nem akarok politizálni, ebben minden oldal vétkes valamilyen szinten), szóval annyira nem állunk jól matematika, fizika, kémia és kapcsoló területeken, mint szeretnénk hinni.

    Én a 46 évemmel már nem biztos, hogy látni fogom ezt a világot, de a gyerekeim szerintem igen. Vagy ha elbaltázzuk globalisan (sok jel mutat erre, mert a történelmi leckékből sem tanulunk), akkor a Mad Max kora jön és mégis a kétkezi munkások/harcosok lesznek a jövő, akik a jég/homok hátán is megélnek és túlélnek.

    Vagy jön egy másik állat...

    A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

Új hozzászólás Aktív témák