Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudyD

    csendes tag

    válasz Kis Joe #3269 üzenetére

    Üdv!

    Huh - az 500 -as pizza engem is érdekelne, bár én most rá vagyok kattanva a sütödére, ők viszont 550 -ért kihoznak akár egyet is. Viszont egyre jobb és egyre ritkábban pörkölik oda.

    Gyors kaja, Plaza mellett a Sultan Dönner. A falafelük is isteni. Nem a legolcsóbb de jó.
    A belvárosi kebapház is egész jó. (Amit a többiek mondtak azt inkább kihagyom...)
    Illetve a hamburgeres meg a kis faház a fősuli mellett.
    (Tudja valaki hogy a Tóni a kórháznál még megvan-e és olyan szép nagy Dönner tálat adnak mint előtte?)

    Ha már említették a Szalait - bár ott még nem voltam de szerintem a Nádor az egyik legjobb étterem a városban. A menü általában egész jó (csak csupahús) és megfizethető. Ritkán előfordul hogy elsóznak, aprón elciccentenek valamit de még úgy is jó - sőt néha inkább karaktere van mint bosszúság.

    @szumoo -nak is: A Nádort már említettem fentebb. A másik nagy kedvencem - igaz nem olcsó de nagyon megnéznivaló az a Matróz a dunaparton. Oda szépen besétálni és bevacsorázni érdemes, kocsi nélkül. Figyelni kell mert külön van a köret - azaz így kicsit drágább, de nagyon megéri, fenomenális halételeket csinálnak. A fröccs is nagyon finom. Bakonyi harcsát merem ajánlani. Igaz akár többnapi trashfood árában van de bőven megéri - rendes adag (még a kicsi is) életre szóló.

    Csinálni kellene egy alfórumot - mintegy minekfozni alternatívának... B-)
    A Kalapossal (étterem) nem értek egyet, de ki kell próbálni: ízlések és pofonok. Ami még bejött az az orgona (pizza és kaja is) nomeg a pizza bagoly (nem az olcsóbb de nagyon jó.)

    Kb első nekifutásra ennyi.

    -- RudyD { B-) }

Új hozzászólás Aktív témák