Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz RudyD #17561 üzenetére

    Interspar center lidl felöli bejárat kínai kajálda...még menüben is tolják....(nem tudom kinek mit jelent ez a száraz fájdalomra emlékeztető szusi-nak mondott valami).....ez is valami divathóbort lesz, remélem hamar kikopik a magyar köztudatból....
    Inkább egy jó kis kemencés karaj, vagy egy paprikás csirkepöri galuskával.....

    Kolléganőm lánya egy külhonban dolgozó magyar jómunkásemberbe szerelmesedett, aki éppen egy szigetországi japán étterem szakácsaként tevékenykedik....hát volt részem enni a fiatalember mint hozzáértő szusi készítő "művéből".....
    Azt az áriázást kellett volna hallgatnotok ami a szusiról szólt...hát én valami extra fenomenális valamit vártam, helyette meg jött a döbbenetes igazság....a lazacos cucc még csak-csak, de mikor egy rákocskát ropogtatsz, és nem tudod eldönteni hogy a minirák páncélja, vagy a félig főtt rizsszem ropog a fogad alatt...ja meg a magyar valóság, : drága az eredeti vaszabi, "nembaj" toljad dupla tormával.....
    Na ennyit a szusiról, én a magam részéről továbbra is meghagyom a ferdeszeműeknek.....:)

    Azért nem kapsz sehol, mert az alapanyagköltsége annyira drága hogy a kereskedő alig akasztana rajta....
    vedd meg az alapanyagokat, aztán megnézel néhány youtube-os szusi készítő videót, és már jelentkezhetsz is szusi szakácsnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák