Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sladka_pani

    aktív tag

    válasz Dryman #36558 üzenetére

    Szia! Győrben nincs ember, aki normálisan felújítana lámpákat. De még a környéken sem. Én már megnéztem az évek során amit lehetett (sajna sok sárga lámpával találkoztam), 1-2 nyár és vissza fog sárgulni a hagyományos módszerektől még ha azt mondják hogy kezelik is uv lakkal. Nem tudom mekkora értékről van szó, az enyém legolcsóbban 186 ezer ft/db (igen, ennyi és nincs olcsóbb), így mindenképp a megmentése felől gondolkodtam. Az országban 4 helyen találtam olyat, akik hivatalosan, garanciával és megfelelő módon dolgoznak. 2 ember gőzköcsöggel (keress rá a neten), egyik Fehérváron a másik Pesten. Aztán 1 ember kemencében újítja fel Pest mellett, ő is nagyon jó és ajánlott, illetve a méregdrága Reflektorklinika az ország keleti felében. Utolsó 2-nél muszáj kiszerelni a lámpatestet, de az első kettőnél is ajánlott, én úgy vittem. Én legelsősorban a fehérvári autókozmetikát ajánlom, megvárhatod, 6000ft/db és új lámpát fogsz (kinézetre) visszakapni. Meg is várhatod. Nem muszáj kiszerelni sem.

    ...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Új hozzászólás Aktív témák