Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pela

    újonc

    Na Hali :Y

    Mivel bevettetek ezért úgy illik, hogy írjak ide, ezért megteszem.. :DD

    Én sem szoktam fórumokat használni, illetve egyet, de az teljesen más téma.
    Mostanában sajnos elég sokat voltam itthon, így szerintem maggal már találkoztam, bár mindig találkozok újabb és újabb tagokkal.

    Én szerintem a jövőhéttől jóval kevesebbet fogok függni, de ennek ellenére jó, hogy találtam pár hülyét akit ellehet hívni eladásra, meg hozzájuk csatlakozni :D :D ... ja izé, úgy értem, tök jó, hogy végre nem 2-en hárman szenvedünk, hogy üres sessiont tartsunk fel, meg az eladásokkal. :))

    A viccet félretéve, általában a játékba kikapcsolódni megyek fel és míg tart, addig nagyon marha tudok lenni, no meg fárasztó.. :Y :C de párszor úgyis röhögni fogtok... Mondjuk kb csak MC-zni voltam veletek és az idő nagy részében azt csináljátok mikor fent vagyok, nekem ez kicsit lapos kezd lenni, persze megértem, hogy mindenkinek kell a $$$$. De azért jó lenne valami hülyéskedés vagy komolykodás, valami + erre van tervem..
    A fórumot annyira nem szeretem, nekem túl oldschool (bocsi srácok :( ) de jobban szeretem az interaktív, szabadabb felületeket. Nekem tervben van 1 facebook csoport GTA Online-ra, ahová az értelmesebb embereket gyűjteném össze és ott lehetne tervezgetni mindenféle komoly, vagy hülye dolgot ilyen közösség építő jelleggel - aztán majd eldől mennyire lesz rá időm - oda, sokatokat örömmel várnám, ha van érdeklődés.

    Nem lett a legjobb, sok helyen lehet benne nyelvtani hiba, de késő... vagyis már korán van.. szóval bocsi. :)

  • Pela

    újonc

    őőőő remélem jól csináltam és új hozzászólást írtam... ha nem akkor sorry.. :D :D

    Továbbra is inaktív maradok, a munka mellett, + a tanulást és a gyakorlatok mellett nincs időm GTA-zni, 03.18 után visszatérek, agresszívan, ha valaki szétszedi a szállítmányokat, akkor az eddiginél 6x nagyobb darával fogom jutalmazni.. :D :D :Y

    Addig is jó szórakozást srácok.

    U.i.: Nem nagyon akarok kimaradni a dolgokból és mivel nem fogok tudni itt a fórumon a hozzászólásokat vadászni, meg amúgy is ígértem már, csináltam 1 zárt csoportot face-n, VCew néven, aki gondolja csatlakozzon. Elsősorban, PC-s és a normális embereket szeretném összeszedni, hogy onnan is lehessen heistre, jobra, eladásokra embereket kereseni... stb.

    Ödönke11, killmaster2006 és a hű de rajvagyok emberek szűrve lesznek. Aztán a csoport vagy összejön vagy nem..

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák