Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Trebron09 #79071 üzenetére

    Valóban nincs benne a szabályzatban, azért írtam, hogy törölni kellene. Hidd el rengeteg negatív tapasztalatunk van velük kapcsolatban.
    Azért is jelöltelek be, mert gondoltam, úgy látni fogom a barátlistádat. Már akkor szólni akartam ezzel kapcsolatban, de mint írtam, ezt elfelejtettem.

    Ennek ellenére Hegyipapa téged is bevett a crewba 9:02-kor, tehát ... üdv a csapatban.

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

  • Plata

    félisten

    válasz Trebron09 #79071 üzenetére

    Nincs benne,de hidd el jó pár PNDA taggal találkoztam,mind modder volt,igaz hogy elég h.gyagyú banda,de modderek.PNDA-as modderben az a jó hogy hülye ahhoz hogy komoly kárt okozzon,de te bőven el tudsz vele csevegni a felmenőiről meg a foglalkozásáról. :D
    Nekem még nem tették tönkre eladásomat,de másnak már igen,passzív módban egyik másikkal jót beszélgettem miközben majd szétrobbant a hülye búrája hogy megpróbáljon engem is elkapni,amíg ő próbálkozott én szépen elbeszélgettem velük.
    Asszem a kedves jó mamikájuk csuklott rendesen. ;)
    Mellesleg a Jano és Crom nevű bandákat is jobban jársz ha kerülöd,igen tetves banda mind a kettő,bár ami jó bennük hogy nagyon gyorsan eldurran az agyuk ha foglalkozol velük,de amúgy igazi tetű banda mind a kettő.Sajnos magyarok,de normálisan nem tudnak játszani,csak szemétkedni,azt is csapatostól.Bár ha kinyírod őket akkor jó hecc mert veszteni nem tudnak és olyan hisztit csapnak mint a fene.Amin jót lehet röhögni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák