Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kam1kaze

    tag

    válasz Plata #78187 üzenetére

    Mi már csak friend session-be játszunk (nagy létszámmal, ketten, néha hárman :D ), vagy amit ugye kötelező publickba, akkor bemegyek és feladatkezelőből felfüggesztem a GTA exe-t, hogy csak mi legyünk. Mert az első online játékom úgy kezdődött, amit Te is írtál, hogy modderel találkoztam, ketrecbe rakott, felgyújtott, majd harmadik játéknál is modder volt bent. Párom meg a második játékánál került ilyen helyzetbe, felváltva sikerült összefutunk velük. Úgy voltam vele, így nincs értelme, nem tudom mennyire jellemző ez, de első háromból én 2x is belefutottam. Meg kezdőként, egyberak 200-300 szintűekkel, akiknek már vadászgépük, meg mindenük van. Csak emiatt egyenlőre, mert még single játékba se csaltam (ha ez annak minősül) régen, amikor játszottam más játékkel.

    Tudom, hogy az autó kipörgetést is ki lehet játszani a casinóban, de ilyennel nem akarok trükközni (ahogy mással se, mert akkor nincs értelme a játéknak), ha sikerül sikerül, ha nem, akkor nem.

    Mondjuk, azért vannak érdekes történések (csalások), amiket a gép csinál. Például, amikor úgy kell cuccot ellopni, hogy ott van az FBI-is, amikor beszállunk az autóba, amit el kell vinni, látszik, hogy akkor spawnol le az FBI autó és a többi. Még ott villog előttem az egész autó. :U :D

    Az volt most a 111-es raktárszállítással az egyik baj, hogy nagyon rossz helyzetbe sikerült "leesni" a repülővel. Se előre, se hátra, próbáltam elindulni, de meg se moccant, egyszer csak felrobbant. Pedig előtte semmilyen füst nem jött ki belőle és nem is volt nagy becsapódás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák