Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2thletme2day

    őstag

    válasz Kaci84 #76776 üzenetére

    Az upgrade-ek annyit tesznek, hogy kevesebb supplyból termel több hasznot az adott gyáregység. Teljesen upgrade-elt bunkernél 1 supplyból lesz 140ezer értékű fegyver amit 175ezerért el tudsz adni ha a távolabbi célpontot választod. Egy teljes bunker 5 supply. 1 supplyt 2 óra 20 perc alatt dolgoz fel. Ez azt jelenti, hogy összességében 375ezernyi supplyból lesz 1050000 értékű áru 11 óra alatt. Ezalatt az idő alatt lehet csinálni azokat a mission-öket amiket te is említettél. Mindössze annyit kell tenned, hogy 2 óra 20 percenként újrasupplyzod a bunkert. Ha nagyon akarod el tudod vinni egyedül a full bunkert úgy ahogy fentebb már leírtam. Ha eladáskor nem aközül a kettő közül valamelyiket kapod amit fentebb már említettem akkor session váltás és újra indítod az eladást bízva abban, hogy beadja valamelyiket. Mivel 48 percenként tudsz autót eladni ezért a 2 sentinelből származó 30ezer annyira nem nagy deal.

    [ Szerkesztve ]

  • Plata

    félisten

    válasz Kaci84 #76776 üzenetére

    Bunkert nem egyedül kell eladni,mert minél többen adjátok el annál több pénz.
    Meg minél több rivális van a sessionban az a jó.
    Olyankor több a bevétel.
    Eladás távolra akár 1.3 milla is lehet egy fullos csapattal fullos sessionban.
    Duplás héten meg számold ki.
    [kép]
    Tegnap hárman adtuk el kevés riválissal.
    [kép]
    Csak upgradeld a bunkert,mert anélkül nem éri meg foglalkozni vele.

    [ Szerkesztve ]

  • rasotamas

    veterán

    válasz Kaci84 #76776 üzenetére

    Az igaz majdnem passzív jövedelem az NC. Ha megvan mind az 5 jó biznisz (a 2 rossz, a fű meg a hamis dokumentum nem kell, csak a bunker, ládaraktár, kokó, meth, hamis pénz) és teljesen fel van húzva 5 technikussal (ez nyilván nem kevés pénzbe kerül) akkor ha egész nap megy a géped, a gta-ban pedig leülsz vagy tv-zni vagy biztonsági kamerát nézni (én rivatunerral le szoktam korlátozni 10 fps-re, hgoy a videokártya ne zabáljon fölöslegesen) akkor 24 óránként 800 ezerét tudsz kevesebb mint 15 perc alatt cuccot eladni.
    Eközben a szintén maxra felhúzott Arcade (ez is több millióba kerül) tud kb 80-10 óránként 40-50 ezret termelni, ezt meló előtt 1-2 perc alatt kiürítem mert a széfben csak 50 ezer fér el, meg mikor hazajövök melóból, aztán 6-7 körül eladom az nc-t meg egy kör bunkert és megvan napi 1 milla. Azzal is számolj, hogy ha mindened megvan és minden fel is van húzva akkor játéknaponként, ami 48 perc amikor ceo vagy, vagy amikor belépsz több játéknap után ceoba levon asszem 9400-at meg további üzemelési költségeket mindenért, erre kb elég amit az arcade termel.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák