Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Recse89 #60051 üzenetére

    Amúgy tényleg szar napom volt a játékban, de azt már leírtam. Gondoltam csak újra próbálkozom.
    Nem akartam Én beléd rúgni, csak megosztottam a többiekkel a chat tartalmát.
    Egyedül voltam, ti csatlakoztatok rám, nem tudom milyen elő-story-ja volt a beszélgetéseteknek, amit te kezdeményeztél ott.
    De a szövegkörnyezetből a nem tetszés sugárzik.
    Amúgy tényleg miért jelentkeztél?

    Tudod mit? Én kérek elnézést.
    Tényleg ne haragudj.
    Ez egy közösség, ahol nincs szükség az egymás közötti ellentétre.
    Maradjon is így!


    VikMorroHun ha figyelmesen elolvastad, akkor láthattad, hogy nem gondoltam személyesen senkire!
    így rád sem.

    Lassan tényleg úgy tűnik, Én vagyok a pöcs. Hiába na, öregszem.

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Recse89 #60051 üzenetére

    Na mizujs ? Durca lett?

    De látod most tapasztaltad meg, hogy pont ez a baj azzal ha valaki külsős vagy külsős ismerős csatlakozik rá.
    Gomi kolléga nem köszönt be, nem tűnt magyarnak ment rá a kick. Rád nem ment mert ismerős voltál már fentről, meg ugye írtál ide is.
    Gomika bedurcizott és lelépett annak ellenére hogy bocsánatot kértem tőle. Aztán követted te is.
    Pont az ilyen kellemetlen helyzetek lennének elkerülve ha mindenki betartaná amit akarunk.
    (Saabe60 voltam ha nem lenne meg, mivel friss reges vagy) (még egy ok, hogy aktív fórumos legyél ;)

    Alieeen husika : és a többiek
    Leveszem már atz audis logót a Veteran"s crewomról mert úgy látom mindenki túl komolyan gondolta azt a 3 perc alatt ötlet nélkül "mit dobjak össze" logót ami tulajdonképpen nagyon nehezen 4db karikából lett csinálva csak hogy legyen valami. De sokakat zavart :U :Y szóval leveszem mert tökmind1 mi a logója :D
    (Mellesleg pont nemrég beszéltem Thoomasterrel hogy csináljon egy PHHU Veterans logót)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák