Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #58532 üzenetére

    Story on :)
    X évvel ezelőtt kis túlzással karnyújtásnyira laktam a Pongrácz úti lakóteleptől (x. ker Hölgy utca). 1 megállóra volt a Hős utca.
    Egyszer tesommal vártuk a 37 villamost amikor 1 szipus kést rántott...(nálam jóval magasabb volt)

    16-17 éves lehettem, és elborult az agyam, mondtam tesomnak, h én megyek az ütőért. Mondta OK...Rohantam életemben sosem futottam olyan gyorsan. Hazaérve édesanyám megkérdezte: Itthon hagytál valamit? Válaszoltam: Igen! (és az ütőt megmutattam)

    Mondott még valamit de már a nagy rohanásban nem értettem. Akkori divat a Buffalo volt, és a lépcsőket leugorva rosszul érkeztem, kiment a bokám. Ezután is próbáltam szaladni, hogy 1x és mindenkorra móresre tanítsam, azt a szipóst....de mire kiértem a megállóba.

    Már nem volt ott.Tesomat megkérdeztem, hova lett? Mondta csak elsétált....én dühös voltam. Amit tettem volna, azért biztosan kaptam volna büntetést. De a szemem előtt az lebegett, ha minket fenyeget késsel, akkor nőkkel, idősekkel is megteheti. Nem akartam hős lenni, csak megállítani valakit, aki árt valakinek.

    De örülök, h nem értem vissza időben. (tuti infúzión kapta volna a grill csirkét)

    Pár perc kellett, h felismerjem, h hibáztam. Miért? Mert magára hagytam tesomat, és az a betépett ember árthatott volna testvéremnek. De Hál Istennek nem így lett! Remélem azon a napon senki nem esett áldozatul annak a "drogos állatnak".
    A cigi és a pia is drog, de ennél durvábbat senkinek nem szabadna használnia. Story over! :)

    (#58536) szTotyy
    Majdnem tökéletesen írtad le. De 75k a teljes, és 60 ha ~félig van...Akkor érdemes venni mikor ~10-20 % -on áll.
    Az biztos, megéri inkább venni, mert közben lehet autót lopni vagy eladni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák