Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Laraxior #52686 üzenetére

    Hát ne haragudj meg de szerintem ezen az sem segít ha már elmúltak 20 évesek.
    Sajnos vagy nem sajnos már kb 12 éve játszom ugyanazzal az MMo-val,annak idején mikor kezdődött már akkor sem voltam gyerek,bár akkor is ilyen lökött alak voltam,de ez má úgysem fog változni. :D
    De amíg akkoriban rengeteg értelmes és normális magyarral,ritkábban idiótával lehetett találkozni,addigra ez a dolog ma annyiban változott meg hogy alig lehet találkozni normális magyarral,inkább játszom egyedül külföldi szerveren angol tudás hiányában minthogy élvezzem az idióta magyarok társaságát.Manapság a játékosok akár gyerek vagyis 18 alatti akár idősebb türelmetlenebbek,bénábbak és hisztisebbek,nekik minden azonnal kell anélkül hogy bármit tennének érte,ha azt látják ha valaki élvezi a farmolást és még marha jól meg is van belőle,akkor neki nem az jön le belőle hogy talán neki is meg kéne próbálni,hanem hogy a másik egy gyökér.
    Ha nekem van egy jól bevált és bejáratott szisztémám arra hogy hülyére keressem magam és el legyek belőle,akkor a legtöbb magyar nem utánam akarja csinálni hanem inkább megszól érte mert én jól csinálom,ha el is mondom hogy csinálom és mivel akkor nem azt mondja hogy ok akkor megpróbálom,hanem azt hogy az neki nem megy vagy nincs hozzá kedve.Legtöbb magyar játékosnak kell minden de úgy hogy ne kelljen érte csinálni semmit,ha még is akkor megy a hiszti és az a szar akinek jól megy.
    Van aki képes ezért ide a fórumra is utánam jönni és itt belém kötni,mert a játékban nem tud. :DDD
    Az is mókás volt amikor szándékosan kötözködött próbált felhúzni hogy hátha beszólok neki és meg büntetnek,de nem foglalkoztam vele és a végén ki bannolták a viselkedése miatt.

Új hozzászólás Aktív témák