Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Laraxior #41549 üzenetére

    Remélem azért nem mert kb így is ha húzunk egy vonalat a térkép felénél és körbe kell menni amihez volt már szerencsém "helyi" eladásnál ott is irtózatos távok vannak csak nem mindegy, hogy ezt motorral, repülővel vagy hajóval kell teljesíteni és azokból is milyennel.
    Én inkább azt remélem, hogy ilyenkor nem ad be furgont, hogy azzal tegyem meg ezt a távot....

    Nálam az a Postás kocsis szállítás elvette a kedvem attól, hogy olyat indítsak még egyszer egyedül. Az max 3 emberel jó mert úgy egyszer szívja végig az utat mindenki. :)

    Kiskokó Ami nem lett meg az az nem idő miatt nem lett meg hanem mert elkezdett a motor füstölni egy nem is túl nagy eséstől. De olyan, hogy 3-4 járművel kell leszállítani az inkább jellemző mint, hogy 1. Ami necces volt időben az az volt amit írtam, hogy kompromittálódott ez eladás helyszíne és a rendőri szervek vártak menekülni kellet utána új helyre menni. Ott az első leszállítás volt 18 perc. A helyszíneket így úgy képzeld el, hogy mentem 5 mérföldet oda ahol rajtam ütöttek és attól még 3 mérföldre volt az új helyszín amit csak a körözés leteltével adott meg és erről csak akkor értesített amikor már letelt a körözés (magáról arról is, hogy új helyszín lesz). Ami a kezdő helyhez már közelebb volt mint az első helyszín de igazából mentem egy kört a térképen az első kanyarban. Szerencsére a másik 2 motort már ide kellet leszállítani és nem volt variálás.

    [ Szerkesztve ]

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Laraxior #41549 üzenetére

    Értem én.. de akkor elvileg az sokkal jobban belefér a 30percbe nem ???

    gyugyo : erre voltam kíváncsi. akkor ha olcsóbban is jó hosszú utakat ad amibe lehet bele se férsz akkor inkább az emelt áron adjam el azt amaradékot ami belefér az időbe mint sem olcsón...
    vagy nem jó a logikám ?

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák