Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszpapa

    addikt

    Sziasztok!

    Előre is bocs, ha kesze- kuszának tűnik, de abszolút nem értem mi történt.

    Nekem is offolták a fiókomat.

    Anno mikor megjelent PC-re a játék, megvettem dobozosan, majd évekig be sem léptem.(Gyerekem született, időm sem volt ezzel játszani.) :(
    Annak már annyi, mert arra a gmail címre amire anno regeltem, nem is ismerte, újra kellett regelnem ugyanarra az emailre. (mást nem használok, csak a gmailt)

    No, egy időben az Epicre ingyenes volt a játék, be is húztam.
    És itt a probléma, hogy ha Epicen indítom a játékot akkor bejelentkezik automatikusan egy tök ismeretlen email címmel, monstermods.xyz a vége.
    Ráadásúl a nevemet is megváltoztatta Gamer_Teachia-ra. (ez tűnt fel)

    Nem értem, ez hogy tudták véghez vinni, epic fiókom 2 lépcsős, azt nem törték fel.
    A gmailost sem, tök más a jelszó csak ott használom.

    Social club fiókomat meg újra kellet regelnem, mert évekig be sem léptem vele, kértem jelszó emlékeztetőt, de nem kaptam meg. Ekkor próbáltam ugyanazzal az email címmel regelni mint anno, mert írta, hogy ilyen fiók nincsen.

    Na szóval most csináltam egy új fiókot ugyanazzal az email címmel mint lassan 9 éve. :)
    Az volna a kérdésem, hogy az Epic store-os fiókot és a rockstar fiókot valahogy lehet törölni? Néztem a beállításokban, de ezt nem láttam, csak steam, ps, xbox..stb.

    Mert ha lehetne, akkor újra össze tudnám csatolni az új Social fiókkal.

    Tudom eléggé bonyolúlt ez a helyzet, én nem értem, hogy lehetséges ez.
    Epicen el tudom indítani a játékot, megy is és modoltam is a magyarítás miatt.
    Csak a történet részével játszom egyelőre, de majd később szeretnék az online-al is, de így, hogy egy ismeretlen social fiókos email címmel van párosítva. Nem értem ezt az egészet. :(

    Volt már valaki hasonló cipőben?

Új hozzászólás Aktív témák